Kullanıcı Sözleşmesi

Aşağı da belirtmiş olduğumuz, Sitemiz den yararlanma koşulları Siteye bağlantı kurulurken, mutlaka dikkatli bir şekilde okunması gerekmektedir https://www.sohbetet.net/ Sitesine giriş yapan kullanıcılar, bu kuralları okuyarak, kabul etmiş sayılmaktadır, Bu sözleşmenin içerisinde bulunan kuralları dışında, davranışların yasal ve hukuki sorumluluklar getirdiğini kabul etmiştir. Sözleşmeyi okumayan ya da kabul etmeyen kullanıcılar, bu sistemden faydalanamamaktadırar.

Madde 1 - Sözleşmenin Onaylanması

https://www.sohbetet.net sitesine üye olmak istiyorsanız eğer, öncelikle kayıt adımlarını izlemeniz ve üyelik sözleşmesi hükümlerine uymayı kabul ve taahhüt etmeniz gerekmektedir. Kararınıza göre üyelik adımlarında bunu kabul etmiş sayılırsınız, Önemli bir bilgilendirme olarak: Sitemize ilk açıldığı günden itibaren, giriş yapmak, ücretsizdir. Site içerisinde ki tüm içerik ve materyallerden ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Madde 2 - Hizmetleri Tanıma

https://www.sohbetet.net Sohbet için giriş yapan, kullanıcılarımıza ÜCRETSİZDİR. Sözleşmeyi okuyarak ve kabul ederek sisteme dahil olan kullanıcılara bir birinden farklı bir çok hizmet sunulmaktadır, Bu hizmetler arasında; Chat, Sohbet, Radyo, Oyun gibi hizmetler kapsamında, siz değerli kullanıcılarımızın beğenisine yenileri de dahil olacaktır.

Madde 3 - Üyelik Sistemi Ve Gizlilik

https://www.sohbetet.net/ Sohbet odalarına giriş yapan kullanıcılar, kayıt için bir şifre maili belirlemektedir, Bu şifre kişiye özeldir ve sadece ilk sahibi kullanabilir. Şifrenizin kaybolması ya da gerek görüldüğünce site yöneticileri tarafından takip edilmektedir. Şifreniz ve kayıt olduğunuz mail adresinizi istediğiniz zaman diliminde değiştirebilirsiniz. Nick ve kanal şifrelerinin tümü kullanıcılarımızın kendi sorumluluğundadır. https://www.sohbetet.net/ Şifre kullanımlarından oluşan, aksaklık ve problemlerde kesinlikle sorumlu değildir Üyelik gerektiren işlemler yapmak için, mutlaka nickinizin kayıtlı olması gerekmekte ve giriş yapmanız gerekmektedir.

Madde 4 - Üye'lerin Yükümlülükleri

18 yaşından eşit ve büyük olduğunu, https://www.sohbetet.net/ Chat odalarına giriş yaptığında, kayıt olduğu esnada belirtmek ve tüm bilgileri eksiksiz doğru bir şekilde belirtmek gerekmektedir, Sitemiz içerisinde 18 yaşından küçük bireylerin sohbet etmesi, kesin bir suretle yasaktır. Servisler den yararlandığı sırada kullanıcılar, şifre unutma ve hatalı bilgi eksik bir bilgi durumlarında, doğacak olan zararlardan dolayı sorumluluğu kendisine ait olduğunu ve bu durumlar da nick kayıt işleminin sona erebileceğini yükleyici aksi durum da https://www.sohbetet.net/ sunucusu içerisinde hiç kimseye haber vermeden, bağımsız bir şekilde üyenin bilgilerini silme ve bir daha ulaşılmayacak şekilde iptal etme hakkını da gizli tutmaktadır.

Madde 5- Uygulanacak Hükümler

Bu sözleşme ile ilgili olarak çıkabilecek olan itilaflarda öncelikle bu sözleşme de hükümler, hüküm bulunmayan haller ise Türk Ceza Kanunları ( BK, TTK, HUMK, MK ve sair) uygulanacaktır.

Madde 6 - Yürürlük

Kullanıcı kayıt olduğu esnada, üyelik ile ilgili tüm kuralları ve şartları kabul etmiş sayılır, kayıtlı olan kullanıcılar bu sözleşme de taraflar arasında süresiz olarak bir yürürlülüğe girer.

Madde 7 - Fesih

https://www.sohbetet.net/ Dilediği zaman dilimi içerisinde, bu sözleşmeyi sona erdirme hakkına sahiptir.

Türkiyenin En Kalitei, En Eğlenceli Sohbet Ağı, Sohbetet.Net

Yeni İnsanlar Tanı, Kaynaş, Sohbet et.

Önemli Bağlantılar
Sohbetet Chat Sitesi

www.sohbetet.net

Copyright © 2021 SOHBETET.NET Tüm Hakları Saklıdır.