SohbetEt.Net İletişim;

Sohbet sitemiz içerisinde, yaşadığınız her türlü sorunu, burada belirtilen, mail adresinden iletebilirsiniz, bunun dışın da görüş, öneri ve taleplerinizi de yine aynı mail adresinden bizlere ulaştırabilirsiniz, daha hızlı ve anlık çözümleriniz için sohbet odaları içerisinde #Yönetim kanalın da bu durumu dile getirebilir, anlık cevap yolu ile sonuç elde etme şansınız mevcut.

Sohbet Sunucusu içerisinde ve internet sitemiz içerisinde, her hangi bir problem sorun durumun da bilgi verebilir, çözüm alma şansını elde edebilirsiniz. yapmanız gereken tek şey aşağı da belirtilen mail adresi yolu ile bizler ile iletişim sağlamak.

İletişim Mail Adresi: bilgi@sohbetet.net

Göndermiş olduğunuz maillere, kontrolleri sağlandıktan sonra, en geç 48 saat içerisinde geri dönüş yapılmaktadır, düşüncelerinizi, fikirlerinizi, önemsiyor ve bu doğrultuda gerekli aksiyonu site yöneticilerimiz ile birlikte, alıyoruz. Şikayetleriniz incelenip, sizlere muhakkak iyi ya da kötü geri dönüş sağlanmaktadır. Sunucu kurallarına uyup uymadığınız mutlaka kontrol ediniz.

Sohbet sitemiz genel olarak içinde benismediği vizyon ve misyon düşüncesine yakışan çerçevede , katılım gerçekleştiren misafirlerinin mutluluğunu gözetmeyi ve bunu uygulamayı tercih etmektedir, siz değerli kullanıcılarımız için, her geçen gün yenilenen alt yapımız ve binlerce katılımcımız ile birlikte, Türkiyenin en kaliteli, en hızlı sohbet ağını sizlere sunmaktayız.

Türkiyenin En Kalitei, En Eğlenceli Sohbet Ağı, Sohbetet.Net

Yeni İnsanlar Tanı, Kaynaş, Sohbet et.

Önemli Bağlantılar
Sohbetet Chat Sitesi

www.sohbetet.net

Copyright © 2021 SOHBETET.NET Tüm Hakları Saklıdır.